Reklama

PortalTSL.pl jest pierwszym serwisem internetowym w Polsce, który dostarcza kompleksowych i aktualnych informacji o rynku transportu towarów, spedycji, logistyce oraz infrastrukturze transportowej. 

Profil użytkownika:

Użytkownikami Portalu TSL są fachowcy z branży transportowo-logistycznej: menedżerowie i specjaliści z wielu dziedzin, m.in. spedytorzy, logistycy, osoby odpowiedzialne za procesy przewozu i magazynowania ładunków, a także za utrzymanie firmowej floty.

Najliczniejszą grupę użytkowników Portalu stanowią Polacy (82 proc.), ale do stałych Czytelników serwisu należą także mieszkańcy państw skandynawskich oraz Niemiec, Litwy i Ukrainy. Większość użytkowników znajduje się w dużych aglomeracjach: Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków, Wrocław, Szczecin, Gdańsk i Gdynia.

Oferta:

Redakcja serwisu oferuje następujące formaty reklamowo-promocyjne:

  • emisja reklam graficznych (bannerów),
  • publikacja artykułów promocyjnych,
  • promocja branżowych wydarzeń (np. targi, konferencje, szkolenia),
  • wysyłka treści reklamowych do subskrybentów Biuletynu,
  • publikacja wyróżnionych ogłoszeń rekrutacyjnych.

Dla firm zainteresowanych długofalową współpracą oraz uzyskaniem tytuł Partnera przygotowaliśmy pakiety usług.  Zapytaj o szczegóły.

Lokalizacja stref bannerowych w Portalu TSL:

Szczegółowe informacje na temat oferty Portalu TSL można uzyskać wysyłając wiadomość na adres: reklama@portaltsl.pl Zapraszamy do współpracy.