KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT

  • 35-304 Rzeszów, Sikorskiego 19d, Polska, podkarpackie
  • NIP: 813-334-45-18
  • +48 17 857 47 16
  • bok@krul.com.pl
  • krul.com.pl

Firma KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT powstała 1 grudnia 2007 roku. Jej założycielem jest Krzysztof Krul, spedytor międzynarodowy, obecnie Prezes Firmy.

Firma zajmuje się transportem ładunków całopojazdowych oraz częściowych na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej. Jest to licencjonowana Firma transportowa, posiadającą niezbędne ubezpieczenie, działającą na podstawie szeregu aktów prawnych.

Firma stale się rozwija stawiając na dobrych pracowników, nowoczesny sprzęt i zwracając uwagę na potrzeby klientów.

Oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne w zakresie transportu krajowego i zagranicznego oraz daje gwarancję terminowych i rzetelnie wykonanych usług transportowych.

KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT to bardzo dobrzy, doświadczeni i profesjonalni spedytorzy, dla których praca to pasja. Nasi pracownicy są otwarci na potrzeby klienta, posiadają szeroką wiedzę transportową, doskonalą swoje umiejętności.

Naszą wiedzą i doświadczeniem służymy Podkarpaciu i staramy się w Polsce i w świecie kreować jego pozytywny wizerunek.

Działy naszej Firmy:

Biuro Obsługi Klienta – odpowiada na wszelkie pytania klientów

Dział Operacyjny Transportu i Spedycji – tutaj należy zgłaszać zlecenia – pracują w nim spedytorzy krajowi zajmujący się transportem na terenie kraju oraz spedytorzy międzynarodowi zajmujący się transportem na terenie UE

Dział Marketingu – zajmuje się tworzeniem nowych ofert, zgodnych z potrzebami rynku

Dział Public Relations – dba o kontakt z mediami, tworzenie wizerunku marki