Arvato otworzył magazyn w Komornikach

Panattoni Europe

W ukończonym Panattoni Park Poznań IV w Komornikach firma Arvato Supply Chain Solutions w Polsce wynajęła 15 600 mkw. Operator logistyczny obsługuje sprzedaż internetową jednej z międzynarodowych firm z branży modowej. Panattoni Park Poznań IV po całkowitej rozbudowie osiągnął blisko 87 000 mkw.

Arvato Supply Chain Solutions (grupa Bertelsmann SE & Co.KGaA), która świadczy kompleksowe usługi outsourcingowe m.in. w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, ponownie korzysta z powierzchni magazynowej Panattoni. W ostatniej wybudowanej części Panattoni Park Poznań IV firma wynajęła 15 600 mkw. Aż na 14 400 mkw. operator logistyczny będzie prowadzić obsługę zamówień ze sklepów internetowych jednej z wiodących międzynarodowych firm z branży fashion. Pozostałą powierzchnię będzie stanowić część socjalno-biurowa. Dzięki sprawnej realizacji Panattoni, Arvato Supply Chain Solutions rozpoczęło operacje w listopadzie 2020 roku.

Panattoni Park Poznań IV o powierzchni blisko 87 000 mkw. składa się z trzech budynków. Kompleks przeznaczony jest zarówno do składowania, jak i lekkiej produkcji.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane