BEGA Gruppe rozwija działalność w MLP Poznań West

MLP Group

BEGA Logistik Polska, wchodząca w skład grupy meblarskiej BEGA Gruppe, zakontraktowała kolejną halę magazynową o powierzchni około 6,5 tys. mkw. Po jej wybudowaniu firma będzie korzystać łącznie z około 33 tys. mkw. przestrzeni w parku logistycznym MLP Poznań West.

Firma BEGA Logistik Polska będąca częścią meblarskiej BEGA Gruppe rozwija się w MLP Poznań West. Zgodnie z zawartą umową zamówiła kolejną halę magazynową liczącą około 6,5 tys. mkw. powierzchni. Po jej wybudowaniu i przekazaniu do użytkowania producent mebli będzie miał do dyspozycji łącznie nieco ponad 33 tys. mkw. powierzchni. Z tego blisko 32,7 tys. mkw. będzie przeznaczone na cele magazynowe, a biura i powierzchnie socjalne stanowić będą pozostałe ponad 370 mkw.

Prace generalnego wykonawcy zostały powierzone poznańskiej spółce WPIP, posiadającej doświadczenie w budowie obiektów magazynowych.

BEGA Logistik Polska należy do niemieckiej BEGA Gruppe. BEGA Gruppe zajmuje się handlem hurtowym meblami. W swoim asortymencie posiada prawie wszystkie rodzaje mebli – meble pokojowe, dziecięce, biurowe, stoły, krzesła, meble tapicerowane, kuchenne etc. Są to zarówno meble zmontowane jak i do samodzielnego montażu.

Centrum dystrybucyjne MLP Poznań West to kompleks zlokalizowany po zachodniej stronie Poznania, obok drogi ekspresowej S11 i 7 km od skrzyżowania autostrady A2 i trasy S11. Centrum przeznaczone jest przede wszystkim do firm z sektora e-commerce, logistyki, dystrybucji oraz lekkiej produkcji.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane