Bohnenkamp otworzy magazyn na łódzkim Widzewie

Kompleks MLP Łódź
MLP Group

Dostawca opon i kół do zastosowań profesjonalnych – Bohnenkamp dołączy do najemców parku logistycznego MLP Łódź. Magazyn przedsiębiorstwa będzie miał 6 tys. mkw. powierzchni.

MLP Group pozyskało nowego najemcę w centrum logistycznym MLP Łódź. Firma Bohnenkamp wynajęła ponad 6 tys. mkw. powierzchni. Z tego blisko 5,7 tys. mkw. przeznaczone zostanie na cele magazynowe. Pozostałe 370 mkw. stanowić będą powierzchnie socjalne i biurowe. Zgodnie z ustaleniami przestrzeń magazynowa zostanie przekazana do użytkowania pod koniec marca 2024 r. a powierzchnia biurowa na początku lipca. W zawarciu transakcji najemcę reprezentowała agencja Axi Immo.

Bohnenkamp to hurtownik opon, kół i części samochodowych do użytku profesjonalnego. W swoje produkty zaopatruje dealerów i producentów. Asortyment firmy obejmuje opony i koła dla rolnictwa i leśnictwa, robót ziemnych i przemysłu, a także na potrzeby transportu ciężarowego, małych pojazdów i pojazdów specjalnych. Bohnenkamp funkcjonuje w ponad 30 krajach Europy i Azji.

Projekt MLP Łódź to centrum logistyczno-dystrybucyjne zlokalizowane w południowo wschodniej część Łodzi, w dzielnicy Widzew. Obiekt powstaje na działce ok. 20,98 ha i docelowo dostarczy 86,8 tys. mkw.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane