CEVA Logistics dystrybutorem wyposażenia łazienek

Ceva Logistics

Spółka CEVA Logistics podpisała kontrakt na obsługę logistyczną Ideal Standard, jednego ze światowych producentów wyposażenia łazienek. W ramach kontraktu firma logistyczna odpowiada za zarządzanie Regionalnym Centrum Dystrybucyjnym IS w Polsce i dostawy do jego kontrahentów w 13 krajach Europy.

Centrum Dystrybucyjne CEVA Logistics poświęcone obsłudze Ideal Standard ma powierzchnię 17,3 tys. mkw. Znajduje się w Bielanach Wrocławskich. Zdolność operacyjna obiektu wynosi ponad 150 tys. palet rocznie.

Ideal Standard ma siedzibę w Brukseli CEVA Logistics zarządza wszystkimi procesami magazynowymi i transportowymi tego producenta, począwszy od zaopatrzenia Centrum Dystrybucyjnego z fabryk w Europie Centralnej i Północnej, po dostawy do odbiorców w kilkunastu państwach Europy (w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Szwajcarii, Słowacji, Luxemburgu, Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Belgii i Holandii).

Projekt ten jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie, a procesy logistyczne opracowano zgodnie z metodologią CEVA – Zero Defect Startup, co oznacza perfekcyjność w każdym obszarze działania.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane