City Logistics Warsaw II ma komplet najemców

Panattoni Europe

Firma Panattoni Europe wybudowała i w całości wynajęła kolejny obiekt służący logistyce miejskiej. Jest nim City Logistics Warsaw II o powierzchni ponad 13 000 mkw., w którym działalność będą prowadzić firmy z sektora TSL, a także produkcyjnego.

Jest to kolejna z pięciu inwestycji Panattoni Europe w Polsce i jedna z trzech warszawskich, tworzonych w ramach City Logistics Parks. Ukończony przez dewelopera obiekt ma komplet najemców. Ponad 13 000 mkw. powierzchni wynajęły firmy działające w sektorach: transportowym, spedycyjnym, szeroko rozumianej logistyki, a także produkcyjnym.

Marek Dobrzycki, managing director w Panattoni Europe, twierdzi, że miejskie parki logistyczne są przeznaczone dla małych i średnich firm z obszaru sprzedaży internetowej. Obiekty powstają zgodnie z ideą Small Business Unit, mają niewielkie powierzchnie, które można elastycznie łączyć.

Deweloper twierdzi, że powierzchnia w City Logistics Parks Panattoni Europe jest wynajmowana błyskawicznie, dlatego spółka rozwija ten koncept. Obecnie Panattoni ma pięć obiektów w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi. W samej stolicy, oprócz ukończonego właśnie City Logistics Warsaw II, firma stworzyła dwa miejskie parki logistyczne. City Logistics Warsaw I znajduje się 4 km od budowanej drogi ekspresowej S7, a City Logistics Warsaw Airport sąsiaduję z węzłem „Opacz” spajającym drogi ekspresowe S2 i S8. Ponadto deweloper rozbudowuje City Logistics Wrocław I, znajdujące się 2 km od autostrady A4 oraz leżący 4 km od centrum miasta City Logistics Łódź.

City Logistics Warsaw II znajduje się na warszawskim Annopolu, w pobliżu Trasy Toruńskiej.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane