CRYOPDP otworzył w Warszawie centrum wysyłkowe

CRYOPDP

Międzynarodowa firma specjalizująca się w logistyce produktów wymagających temperatury kontrolowanej – CRYOPDP – otworzyła w Warszawie centrum wysyłkowe. Obiekt składa się z trzech pomieszczeń, w których panuje temperatura od minus 20 do plus 25 stopni Celsjusza.

CRYOPDP jest obecny w 150 krajach. Firma skupia się na usługach logistycznych dla branży, które wymagające specjalnych warunków transportu i magazynowania. Zajmuje się m.in. transportem materiałów genetycznych dla terapii komórkowo-genowych. W Polsce CRYOPDP funkcjonuje od 2015 r.

Firma właśnie otworzyła nowy obiekt w Warszawie. Zrealizowana inwestycja pozwoli CRYOPDP obsługiwać podmioty z sektora badań klinicznych, biotechnologii, czy branży farmaceutycznej. W trzech niezależnych pomieszczeniach chłodniczych (-20°C, +2+8°C oraz +15+25°C) przygotowywane będą wyspecjalizowane opakowania termoizolacyjne zapewniające odpowiednią temperaturę nawet przez 168 godzin transportu.

– Materiały, które przewozimy, są wrażliwe nie tylko na temperaturę. Liczy się również czas transportu oraz odpowiednia kontrola jakości całego procesu przewozu. Pracujemy z klientami, którzy wymagają najwyższej możliwej jakości. Przewozimy m.in. próbki biologiczne pobrane bezpośrednio od pacjentów, gdzie nie ma miejsca na najmniejszy błąd – informuje Krzysztof Sawicki, dyrektor generalny CRYOPDP na Polskę i Niemcy.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane