Dan Cake Polonia najemcą w Śląskim Centrum Logistycznym

BIK

Producent wyrobów piekarniczo-cukierniczych podpisał z Biurem Inwestycji Kapitałowych umowę najmu 4,4 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Śląskim Centrum Logistycznym w Sosnowcu – poinformował deweloper.

Spółka Dan Cake Polonia powstała w 2004 roku z połączenie dwóch firm: Dahli Kuchen Polonia w Chrzanowie oraz duńskiej Dan Cake. Jej zakład produkcyjny znajduje się w Chrzanowie. Na siedmiu liniach produkcyjnych wyrabianych jest ok. 70 produktów, które trafiają na polski rynek.

Śląskie Centrum Logistyczne w Sosnowcu jest największym przedsięwzięciem inwestycyjnym zrealizowanym przez firmę deweloperską Biuro Inwestycji Kapitałowych. W obiekcie wybudowano dotychczas 4 hale magazynowe o łącznej powierzchni 46,5 tys. mkw., z czego 2 tys. mwk. przeznaczone jest na powierzchnie biurowo – socjalne.

Centrum zlokalizowane jest w sąsiedztwie skrzyżowania autostrady A4 łączącej Rzeszów z zachodnią granicą Polski i wschodniej obwodnicy Śląska – drogi S1 prowadzącej przez Cieszyn na południe Europy.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane