DFDS otworzył magazyn pod Poznaniem

Panattoni

Polski oddział duńskiej firmy transportowo-logistycznej DFDS rozpoczął działalność w nowo otwartym magazynie w Tarnowie Górnym (woj. wielkopolskie). Firma ma tam do dyspozycji 10 500 mkw. powierzchni o wysokości składowania 12 m netto.

DFDS specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu logistyki i transportu – drogowego, kolejowego oraz morskiego (firma ma linię żeglugową) – i posiada terminale w wielu krajach europejskich, m.in. Szwecji, Holandii i Wielkiej Brytanii. Inwestycja w Tarnowie Podgórnym jest pierwszym wysokopowierzchniowym projektem magazynowym firmy w Polsce.

O otwarciu placówki DFDS poinformował deweloper kompleksu logistycznego pod Poznaniem – Panattoni. Firma dostarczyła nowemu najemcy magazyn przepływowy o powierzchni 10 500 m kw. i wysokości składowania 12 m netto.

– Firma DFDS stawia na nas po raz pierwszy i od razu w strategicznej dla obecności w regionie inwestycji – mówi Przemysław Musiał, senior leasing anager z Panattoni, który dodaje, że powierzchnia logistyczna w Panattoni Park West Gate daje najemcy najemcy wiele możliwości rozwoju.

Panattoni Park West Gate położony jest 15 minut od Autostrady A2. Jest to kompleks dwóch budynków o docelowej powierzchni 61 tys. mkw., z czego ok. 58 tys. mkw. zostało już wynajęte.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane