E-sklep z butami wprowadza się do CL Logicor Łazy

AXI IMMO

Właściciel internetowego sklepu z butami wynajął ponad 5 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w inwestycji Logicor Łazy pod Warszawą. Najemca zajął cały budynek nr 1 zlokalizowany przy wjeździe i drodze krajowej nr E77/7. W transakcji najemcy doradzała firma AXI IMMO.

E-sklep z butami i odzieżą będzie posiadał 4 065 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i 1 041 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej.

– Zależało nam na inwestycji, która będzie położna blisko obecnej siedziby, ze względu na liczną grupę pracowników. Cieszę się, że udało się znaleźć obiekt w bardzo dobrej lokalizacji, który spełnia nasze oczekiwania również względem ekspozycji budynku i layoutu powierzchni magazynowo-biurowej. Dodatkowy, atutem była obecność po sąsiedzku firm kurierskich, co pozwoli nam wydłużyć czas komplementacji przesyłek i zapewni jeszcze szybsze dostawy do naszych klientów – komentuje Laura Nguyen, współwłaściciel sklepu.

Park Logicor Łazy jest zlokalizowany miejscowości Łazy przy Alei Krakowskiej – głównej drodze wylotowej E77 na Kraków, 5 km od Janek i tylko 22 km od centrum Warszawy.

Jednym z największych najemców w Logicor Łazy jest firma InPost, do której należy cały budynek nr 2 o łącznej powierzchni magazynowo biurowej 6,450 mkw. Jest to magazyn bezsłupowy typu cross-dock, w którym powstało centrum dystrybucji InPost.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane