FARO Tekstylia przenosi się do CL Logicor Kraków

AXI IMMO

Firma dystrybuująca tekstylia domowe i sprzęt i HoReCa wynajęła ponad 3 550 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku logistycznym Logicor Kraków. FARO Tekstylia przeniosła także swoją siedzibę do biurowca przy ul. Konstantego Brandla 3 o powierzchni niemal 540 mkw. W obu transakcjach doradcą była firma AXI IMMO.

FARO Tekstylia, krakowska firma obecna na rynku od 30 lat, jest producentem i dystrybutorem tekstyliów na licencji wielu znanych marek takich jak: Disney, Marvel, 44 Cats, Bob Budowniczy, Masza i Niedźwiedź, Tomek i Przyjaciele, Strażak Sam i wieli innych. W ofercie firmy znajdują się pościele, ręczniki, koce, narzuty, obrusy, szlafroki, tkaniny hotelowe, kołdry, poduszki i inne. Firma cały czas się rozwija, poszerza asortyment i sieć klientów, dzięki czemu stała się jednym z najważniejszych graczy na europejskim rynku tekstylnym.

W związku z rozszerzeniem asortymentu dotychczasowa powierzchnia w kilku magazynach przestała spełniać swoje potrzeby. Firma zdecydowała się na konsolidację w ramach parku Logicor Kraków, czego efektem jest wynajem 3554 mkw. powierzchni magazynowej. Jednocześnie firma powiększyła i przeprowadziła się do nowego biura zlokalizowanego przy ul. Konstantego Bradla 3 w Krakowie.

– Kraków jest naszym rodzinnym miastem i zależało nam aby pozostać w regionie, jednocześnie kluczowa była lokalizacja, która zapewnia wygodny dojazd dla pracowników i pozwala na efektywną organizację dystrybucji na terenie kraju i Europy – komentuje Tomasz Zieliński, właściciel firmy FARO Tekstylia. Warto również dodać, że w nowym magazynie wdrożony będzie inteligentny system zarządzania obrotem i dystrybucją ponad 2 tys. asortymentów – dodaje Tomasz Zieliński, właściciel firmy FARO Tekstylia.

Logicor Kraków to centrum magazynowo – logistyczne oferujące 19 300 mkw. powierzchni magazynowej. Usytuowanie parku w miejscowości Skawina, w pobliżu autostrady A4.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane