FM Logistic otworzy magazyn w Lędzinach

FM Logistic

Do końca roku w Lędzinach koło Tychów powstanie 120 nowych miejsc pracy. Otwierany tam magazyn obsługiwać będzie firma FM Logistic. W obiekcie uruchamianym dla firmy z branży spożywczej, docelowo zatrudnienie znajdzie 400 osób. Rekrutacje na kluczowe stanowiska już ruszyły.

W październiku, w nowym magazynie pracę znajdzie co najmniej 120 osób. FM Logistic prowadzi rekrutację na najważniejsze stanowiska, zarówno biurowe, jak i specjalistyczne, w tym szefów ekip, czy operatorów wózków widłowych i magazynierów. Szansę na zatrudnienie w Lędzinach mają również osoby bez doświadczenia w branży logistycznej – firma oferuje pełen pakiet szkoleń, a do pracy zaprasza zarówno panie, jak i panów. W ramach standardowego pakietu świadczeń, firma oferuje m.in. pracę w oparciu o umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, czy ubezpieczenie na życie. Pracownicy będą również mogli skorzystać z zapewnionego przez firmę transportu.

– Chcemy, aby pracownicy rozwijali się razem z firmą, dlatego dbamy o możliwie najlepsze warunki pracy, pakiety benefitów i możliwości rozwoju kariery w naszej branży. Jestem przekonana, że będziemy w stanie zaproponować konkurencyjne warunki również w Lędzinach – mówi Blanka Borkowska, dyrektor HR w regionie Europy Centralnej, FM Logistic.

W pierwszym etapie, zaplanowanym na październik 2021 r., do użytku oddane zostaną hale magazynowe o łącznej powierzchni 13 tys. mkw., z czego większość stanowić będą chłodnie. Jednocześnie, w Lędzinach powstanie część biurowo-konferencyjna.

 

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane