Fundusz Interwencyjny WOŚP dostał magazyn w Ożarowie

SEGRO

Firma deweloperska SEGRO udostępniła bezpłatnie 1,4 tys. mkw. przestrzeni w jednej z hal na terenie SEGRO Business Park Warsaw w Ożarowie na potrzeby Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. WOŚP przechowuje w magazynie sprzęt.

Fundacja WOŚP, realizując cel powołanego przez siebie Funduszu Interwencyjnego na rzecz walki z koronawirusem, przechowuje w magazynie SEGRO w Ożarowie sprzęt ochrony osobistej oraz elementy wyposażenia medycznego, w tym m.in. maseczki chirurgiczne czy przyłbice ochronne, przeznaczone dla placówek ochrony zdrowia w całej Polsce. Fundacja, korzystając z udostępnionej powierzchni magazynowej, na bieżąco realizuje dystrybucję wyposażenia do jednostek w całym kraju. SEGRO wynajęło WOŚP za darmo powierzchnię magazynową, wpierając tym samym szczytny cel, jakim jest niesienie pomocy polskim szpitalom i osobom zmagającym się ze skutkami pandemii.

– Pomoc niesiona lokalnym społecznościom, w których funkcjonuje SEGRO, to fundament działań naszej firmy od momentu jej powstania 100 lat temu – mówi Magdalena Szulc, dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

– W sumie do szpitali, Domów Pomocy Społecznej i innych placówek ochrony zdrowia w Polsce trafi aż 2,6 mln trójwarstwowych maseczek chirurgicznych. A to tylko jeden z produktów, które zamówiliśmy by wesprzeć walkę z koronawirusem. Są też przyłbice ochronne, zestawy ochrony biologicznej i inne elementy, które cały czas zamawiamy. Aby sprawnie dotrzeć z naszymi darami do odbiorców w całej Polsce, niezbędna jest duża i nowoczesna przestrzeń magazynowa. Bez tego trudno sobie wyobrazić logistykę naszych działań w walce z koronawirusem. Udostępniony nam bardzo nowoczesny, bardzo funkcjonalny magazyn jest więc nie do przecenienia, za co bardzo dziękujemy – mówi Jurek Owsiak, prezes WOŚP.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane