GTV Poland powiększa magazyn w Brwinowie

Magazyn widziany z góry
MLP Group

Producent akcesoriów meblowych, oświetlenia oraz narzędzi GTV zwiększył wynajmowaną powierzchnię w centrum logistycznym MLP Pruszków II. W efekcie firma będzie korzystać z ponad 47,2 tys. mkw. powierzchni. Przekazanie najemcy dodatkowego obiektu liczącego 15,1 tys. mkw. planowane jest w czwartym kwartale 2024 r.

Deweloper MLP Group zawarł z GTV nową umowę. Na jej podstawie spółka przedłużyła na kolejne lata najem w podwarszawskim centrum logistycznym w Brwinowie, zwiększając jednocześnie wykorzystywaną powierzchnię o 15,1 tys. mkw. Tym samym firma będzie miała do dyspozycji ponad 47,2 tys. mkw. W zawartej transakcji doradzała firma AXI IMMO.

GTV jest właścicielem dwóch marek. Z logo GTV sprzedawane są produkty z zakresu akcesoriów meblowych, oświetlenia inwestycyjnego i dekoracyjnego, komponentów do mebli tapicerowanych i systemów przesuwnych. Natomiast pod szyldem Högert Technik oferowane są narzędzia oraz akcesoria BHP. Firma działa na 70 rynkach, w Azji, Europie, Ameryce i Afryce. Magazyn w Brwinowie posiada od 2018 r.

– W 2024 roku finalizujemy projekty biznesowe związane z powiększeniem asortymentu o nowe grupy produktowe. Dodatkowe 15 tys. mkw. powierzchni zabezpieczy miejsce potrzebne na rozszerzenie portfolio produktowego oraz zwiększy nasze możliwości operacyjne w regionie – powiedział Arkadiusz Marcyjanik, dyrektor logistyki w GTV Poland.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane