Hala z magazynem TEDi w Stargardzie zmienia właściciela

Panattoni

Panattoni sprzedał obiekt BTS, zrealizowany w Stargardzie, z którego korzystać będzie firma TEDi. Budynek o powierzchni 87 tys. mkw. został zakupiony za 53 mln euro przez niemieckiego inwestora z siedzibą w Dortmundzie. Deweloper nie ujawnił więcej szczegółów o nabywcy hali.

Deweloper sfinalizował transakcję sprzedaży obiektu BTS, realizowanego w Stargardzie, z którego korzystać będzie firma TEDi – niemiecka sieć detaliczna obejmująca ponad 2700 sklepów w całej Europie. Obiekt o powierzchni 87 tys. mkw. trafił w ręce niemieckiego inwestora. Firma zyskała świeżo ukończoną halę, wyposażoną m.in. w kompleksowe olicznikowanie czy pomiar mediów z podziałem na poszczególne instalacje.

– Sfinalizowana transakcja obiektu BTS potwierdza zarówno apetyt na „zielone” inwestycje, jak i ogromny potencjał drzemiący w regionie zachodniopomorskim, dostrzegany przez inwestorów. Stargard to to kluczowy ośrodek w regionie, który pozwala na sprawne dotarcie do rynków skandynawskich, a także licznych zachodnioeuropejskich, w tym Niemiec czy Holandii – mówi Dorota Jagodzińska, dyrektor zarządzająca z Panattoni.

 

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane