InPost wynajął nowy obiekt w P3 Piotrków

P3

Firma deweloperska P3 Logistic Parks podpisała z InPostem umowę na wynajem 10,88 mkw. w centrum logistycznym P3 Piotrków. Na powierzchni magazynowo – biurowej prowadzone będą procesy logistyczne w ramach usługi InPost Fulfillment.

To już kolejna powierzchnia, którą InPost przeznaczy do obsługi klientów zajmujących się handlem on-line. Kilka miesięcy temu, również na ten cel, operator wynajął 6,15 mkw. w innym magazynie na terenie parku P3 Piotrków. Łącznie z główną sortownią firma zajmuje w Piotrkowie już ponad 35 tys. mkw.

InPost Fulfillment to usługa kompleksowej obsługi procesów magazynowych na potrzeby rynku B2B e-commerce. Przedsiębiorcy mogą skorzystać m.in.: z przestrzeni magazynowej InPost, zautomatyzowanego procesu przetwarzania zamówień oraz ich finalnego kompletowania i nadawania.

Wprowadzając kilka miesięcy temu do naszej oferty nową usługę – InPost Fulfillment chcieliśmy zdjąć z małych sklepów sprzedających swoje produkty on-line ciężar logistyki – magazynowania, kompletacji i wysyłki zamówień. Duże zainteresowanie usługą spowodowało, że zdecydowaliśmy się na wynajęcie jeszcze większej powierzchni – mówi Rafał Brzoska, prezes InPost.

P3 Piotrków znajduje się w Woli Bykowskiej, w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego, na przecięciu autostrady A1 oraz drogi ekspresowej S8.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane