Katarzyna Pyś-Fabiańczyk dołączyła do Savills

Savills

Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i logistyki, z początkiem października zasiliła szeregi firmy doradczej Savills, jako dyrektorka działu powierzchni magazynowych i przemysłowych. Stanie ona również na czele nowo utworzonej struktury Industrial Services Hub.

Industrial Services Hub, którą pokieruje Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, to usługa skierowana do najemców, deweloperów i właścicieli powierzchni magazynowych oraz podmiotów zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości logistyczne. Działać będzie w oparciu o współpracę już istniejących w Savills linii biznesowych, oferując zintegrowaną usługę (wynajem powierzchni oraz zakup i sprzedaż nieruchomości). Fundamentem Industrial Services Hub będziepozycja Savills w dostarczaniu usług doradczych typu forward funding.

Katarzyna Pyś-Fabiańczyk stojąc na czele Industrial Services Hub równolegle będzie odpowiedzialna za rozbudowę i dalszy rozwój działu wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych. W nowej roli będzie blisko współpracować z Johnem Palmerem, dyrektorem zespołu doradztwa inwestycyjnego dla sektora magazynowego, który będzie współkierował z nią zintegrowaną usługą jako Co-Head. Dopełnieniem oferty Savills dla sektora magazynowego będą usługi zarządzania nieruchomościami, świadczone przez dział, którego dyrektorem jest Michał Bryszewski oraz doradztwo budowlane i projektowe, pod kierownictwem Jakuba Jędrysa.

Przed dołączeniem do Savills Katarzyna Pyś-Fabiańczyk przez trzy lata pełniła funkcję dyrektorki w funduszu Exeter Property Group inwestującym na rynku nieruchomości przemysłowych. Wcześniej od podstaw zbudowała zespół wynajmu powierzchni magazynowych w agencji BNP Paribas Real Estate, którym z sukcesem kierowała przez blisko pięć lat. Ponad 20-letnią karierę na rynku nieruchomości zaczynała w Platan Group. Z rynkiem magazynowym związała się w 2006 roku, wraz z przejściem do Menard Doswell, by później odpowiadać za rozwój biznesu w firmie Goodman.

Nowa dyrektorka w Savills jest założycielką i pierwszą prezeską stowarzyszenia Ladies First zrzeszającego ponad 300 kobiet pracujących w branży nieruchomości i logistyki. Od lat jest równieżekspertką i prelegentką konferencji branżowych. W życiu prywatnym aktywnie działa na rzecz społeczności lokalnej, prowadząc kawiarnię w Sochaczewie pod Warszawą i organizując spotkania ze znanymi osobistościami ze świata kultury, nauki i sportu.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane