Katarzyna Steiner awansowała w strukturach SEGRO

Katarzyna Steiner
SEGRO

Zarządca i deweloper nieruchomości logistyczno-przemysłowych – SEGRO, poinformował o awansie Katarzyny Steiner, dotychczasowej dyrektor finansowej firmy w Polsce i Czechach, na stanowisko Head of Finance, Continental Europe.

Katarzyna Steiner posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w międzynarodowych korporacjach w Polsce oraz za granicą i prawie cały ten czas była związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Od 9 lat sprawowała funkcję dyrektor finansowej SEGRO w Polsce i Czechach, zajmowała się kształtowaniem i realizacją strategii finansowej firmy.

– Nadszedł moment, by zintensyfikować nasze wysiłki na rzecz realizacji strategii i dalszego rozwoju Grupy na kontynencie. Wspólnie z naszym europejskim zespołem podejmiemy nowe wyzwania i skupimy się na osiągnięciu ambitnych celów SEGRO. Jestem przekonana, że nasze wspólne zaangażowanie, wiedza oraz doświadczenie przyniosą wiele sukcesów – powiedziała Katarzyna Steiner.

Katarzyna Steiner jest absolwentką wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość. Doświadczenie zdobywała w PricewaterhouseCoopers AG w Düsseldorfie, następnie przez dziewięć lat była związana z IVG – zarówno w centrali firmy w Bonn, jak i w jej warszawskim oddziale.

Jest Członkinią Zarządu Stowarzyszenia Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych (PINK), należy do Royal Institution of Chartered Surveyor (RICS) oraz innych międzynarodowych organizacji zrzeszających specjalistów w zakresie nieruchomości komercyjnych i finansów.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane