Kuehne + Nagel dostarczył napoje dla lekarzy

Kuehne + Nagel

Firma logistyczna zrealizowała nietypową dostawę na zasadach non profit. W ramach pomocy pracownikom sektora zdrowia, którzy leczą chorych na covid Kuehne + Nagel rozwiozło z Warki do ok. 100 szpitali napój z dodatkiem witamin „Dla bohaterów naszego Ż”, wyprodukowany przez Grupę Żywiec.

W ciągu niespełna tygodnia K+N rozdystrybuowało ponad 150 palet napojów „Dla bohaterów naszego Ż”.

Obserwując każdego dnia pełną poświęceń pracę wszystkich pracowników służby zdrowia, Kuehne + Nagel zdecydowało się wyrazić im najwyższe uznanie i bez wahania wsparło akcję Grupy Żywiec. Zadaniem firmy była dystrybucja napojów z dodatkiem witamin do szpitali zlokalizowanych na terenie kraju.

Wojciech Sienicki, dyrektor zarządzający Kuehne + Nagel w Polsce, komentuje „Gdy Grupa Żywiec zwróciła się do nas z pytaniem czy pomożemy w dystrybucji specjalnie przygotowanych napojów dla personelu medycznego, nie wahaliśmy się ani chwili. W ciągu niemal tygodnia odebraliśmy z Warki ponad 150 palet z napojami i rozwieźliśmy je do blisko 100 placówek medycznych. Szybkie działanie i skoncentrowanie sił powiodło się – dowieźliśmy pełne palety szklanych butelek napojów Dla bohaterów naszego Ż. W ten sposób, razem z Grupą Żywiec i innymi firmami zaangażowanymi w akcję, chcieliśmy podziękować wszystkim tym, którzy dbają o nasze zdrowie”.

„Dla bohaterów naszego Ż” to napój bezalkoholowy, do którego zostały dodane witaminy wspomagające organizm w długotrwałym wysiłku. Nie jest on oznakowany żadną marką i powstał wyłącznie na potrzeby akcji. „Dla bohaterów naszego Ż” jest efektem współpracy Grupy Żywiec, Kuehne + Nagel oraz innych dostawców, którzy na zasadach non profit wsparli akcję: Owens Illinois, Werner Kenkel, Can Pack Metal Closures, Drukarnia Pegwan oraz Chespa.

Kuehne + Nagel aktywnie angażuje się w działania mające na celu niesienie pomocy. Najczęściej pomoc ta związana jest z organizacją priorytetowych transportów dla produktów niezbędnych do walki z COVID-19. Firma codziennie aktualizuje informacje dotyczące wpływu sytuacji pandemicznej na globalne łańcuchy dostaw. Dzięki temu, logistycy na całym świecie mogą na bieżąco monitorować sytuacje oraz podejmować decyzje biznesowe w oparciu o rzetelne źródło wiedzy.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane