Midocean otworzył centrum logistyczne w Rudzie Śląskiej

Panattoni

Dystrybutor artykułów promocyjnych i tekstyliów Midocean uruchomił centrum logistyczne i nadrukowe w obiekcie Panattoni Park Ruda Śląska III. Na powierzchni ponad 40 tys. mkw. realizowane będą zamówieni dla ponad 9 tys. odbiorców w UE.

We wrześniu 2022 r. odbyło się uroczyste otwarcie głównego centrum logistycznego i nadrukowego firmy Midocean w Europie. Znany w Europie hurtownik spersonalizowanych artykułów promocyjnych i tekstyliów skorzysta z 40 tys. mkw. powierzchni w ramach Panattoni Park Ruda Śląska III, z czego większość (36,3 tys. mkw.) przeznaczy na procesy produkcyjne i magazynowe.

Nowy obiekt skonsoliduje działania Midocean w regionie. Pracę w obiekcie znajdzie ok. 1000 osób. – Aby utrzymać najwyższą prędkość dostaw, zainstalowaliśmy w obiekcie wiele nowych, budowanych na zamówienie i dostosowanych do naszych wymagań, najnowocześniejszych maszyn drukarskich. Będziemy nadal rozwijać się w tym obszarze, aby nasze możliwość rosły razem z rynkiem – mówi Stephen Gibson, business development director w Midocean.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane