Nissin Logistics przeprowadza się do nowego magazynu

Panattoni

Japońska firma logistyczna w 2019 roku otworzyła drugi w Polsce magazyn – w Panattoni Park Bydgoszcz II. Aktualnie Nissin Logistics zdecydowała o przeprowadzce do większego obiektu w Panattoni Park Bydgoszcz IV.

Nissin Logistics rozpoczął działalność w Polsce od otwarcia obiektu w Ostaszewie (woj. pomorskie). W 2019 r. firma wynajęła nową powierzchnię w Panattoni Park Bydgoszcz II. – Z firmą Nissin współpracujemy już od ponad trzech lat. Nasza pierwsza umowa najmu dotyczyła Panattoni Park Bydgoszcz II, jednak ze względu na rozwój skali operacji logistycznych klient zdecydował się na relokację do większej przestrzeni w ramach Panattoni Park Bydgoszcz IV. W nowej lokalizacji będzie miał do dyspozycji halę, która jest wydzielona z parku i posiada oddzielny wjazd. Dla Nissin dodatkowym atutem naszej nowej inwestycji było umiejscowienie w zachodniej części miasta – informuje Andrzej Spiesz, development director w Panattoni.

Nissin prowadzić będzie operacje dla klientów z branży opakowań spożywczych oraz elektroniki, a wynajęta powierzchnia pozwoli na obsługę nawet 50 tys. palet miesięcznie. – Od dłuższego czasu obsługujemy firmy, które są wiodącymi producentami w Bydgoszczy – mówi Sebastian Muziński, general manager i członek zarządu Nissin Logistics Polska.

W Panattoni Park Bydgoszcz IV Nissin wynajmuje 42 tys. mkw. Całkowity metraż centrum logistycznego docelowo wyniesie 110 tys. mkw.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane