Nowa inwestycja Panattoni w województwie lubuskim

Panattoni

Deweloper powierzchni produkcyjnych i logistycznych rozpoczyna realizację nowego obiektu: Panattoni Park Gorzów II, którego docelowa powierzchnia wyniesie 67 tys. mkw. Pierwszy z trzech budynków kompleksu zostanie ukończony jeszcze w 2022 roku i zajmie 36,5 tys. mkw.

Firma dostarczyła w województwie lubuskim ok. 400 tys. mkw. powierzchni przemysłowej. Zrealizowała zarówno parki własne – w Zielonej Górze i Gorzowie – jak i wielkopowierzchniowe obiekty szyte na miarę – w tym BTS Świebodzin dla Amazon. Aktualnie deweloper rusza z kolejną inwestycją – Panattoni Park Gorzów II. W ramach trzech budynków firma wybuduje 67 tys. mkw. Pierwszy z nich zostanie ukończony pod koniec 2022 r. Obiekt powstanie w odległości niecałej godziny drogi od granicy z Niemcami.

Region lubuski to jeden z największych beneficjentów błyskawicznego rozwoju rynku powierzchni przemysłowych w Polsce. Położony w sąsiedztwie zachodniej granicy pozwala na obsługę klientów z Niemiec i dalszej części kontynentu, stając się hubem dla międzynarodowej działalności – mówi Dorota Jagodzińska-Sasson, managing director w Panattoni.

Panattoni Park Gorzów II powstaje ok. 8 km od centrum miasta, niedaleko drogi S3 biegnącej wzdłuż zachodniej granicy, łącząc Legnicę ze Szczecinem.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane