OEX Fulfilio założy pod Warszawą swoją główną siedzibę

Magazyn widziany z góry.
Real Management

Deweloper Real Management podpisał umowę ze spółką OEX Fulfilio specjalizującą się w obsłudze sektora e-commerce, programów lojalnościowych oraz materiałów POS, na wynajem powierzchni magazynowej oraz biurowej w parku produkcyjno-przemysłowym Good Point V w Łubnej w gminie Góra Kalwaria.

OEX Fulfilio wprowadzi się do Good Point V w I kwartale 2025 r. Firma będzie posiadała 14 550 mkw. powierzchni z czego 13,25 tys. mkw. to powierzchnia magazyniwa. Umowa między nią i Real Management ma charakter długoterminowy. Wynajęta powierzchnia zostanie zaadaptowana jako przestrzeń do obsługi logistycznej (magazynowania, pakowania oraz wysyłki B2B i B2C) sektora e-commerce oraz kompleksowego zarządzania materiałami POS. Najemca planuje w nowo wynajętym obiekcie zaaranżować również swoją główną siedzibę. Powierzchnia biurowa zostanie wykończona i urządzona w wysokim standardzie, tak aby zachować jak najbardziej reprezentacyjny charakter.

Park produkcyjno-przemysłowy Good Point V to kompleks, w którego skład wejdą 4 budynki obejmujące łącznie 45 000 mkw. powierzchni najmu.Kompleks zaprojektowany został zgodnie z normami ESG, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości oraz bezpieczeństwa. Deweloper opracowuje również Zielony Standard Budynków Magazynowych, który będzie uzupełnieniem strategii ESG. Działka, na której położony jest Good Point V, charakteryzuje się obszernymi terenami zielonymi.

– Good Point V to kolejny projekt Real Management, który już na etapie przygotowań do realizacji cieszy dużym zainteresowaniem ze strony najemców. Obecnie ponad 80 proc. dostępnej powierzchni jest już wynajęte, pomimo że rozpoczęcie budowy kompleksu planowane jest na koniec 2023 roku. Przewidujemy, że termin zakończenia budowy całej inwestycji przypadnie na IV kwartał 2024 roku – powiedziała Anna Borowski, Leasing Manager w Real Management.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane