P3 ma nowego menedżera ds. inwestycji

P3 Logistic Parks

Do polskiego zespołu firmy deweloperskiej P3 dołączył Zbigniew Smyczyński, który z początkiem roku objął stanowisko senior leasing managera. Będzie odpowiedzialny za nowe inwestycje realizowane w regionie warszawskim.

Smyczyński ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Dotychczas pracował w firmie Prologis jako leasing manager, a wcześniej także w agencji doradczej CBRE, gdzie zajmował stanowisko property negotiator.

Jest absolwentem kierunku Bankowość, Ubezpieczenia oraz Rynki Kapitałowe, na którym uzyskał tytuł magistra. Posiada także licencję zarządcy nieruchomości i pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz międzynarodowy tytuł CCIM (Dyplomowanego Specjalisty Inwestycji Komercyjnych na Rynku Nieruchomości).

Poza dołączeniem nowego pracownika do zespołu P3 w Polsce, awansowani zostali także dotychczasowi pracownicy firmy. Pracująca w P3 Logistic Parks od 2016 roku Magda Twarowska, pełniąca dotychczas obowiązki senior leasing managera, została mianowana na stanowisko head of leasing i będzie kierować zespołem ds. wynajmu. Promocję otrzymał także Maciej Szamałek związany z P3 od 2013 roku, który objął nowo utworzone stanowisko head of construction & development.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane