Panattoni sprzedał obiekt kompleksu K-Flex w Uniejowie

Panattoni

Panattonii sfinalizował transakcję sprzedaży centrum logistycznego o powierzchni 33 000 mkw. w Uniejowie (woj. łódzkie), zrealizowanego w formule BTS. LCN Capital Partners (‘LCN’), europejski partner kapitałowy w zakresie transakcji sale & leaseback oraz build-to-suit, nabył od Panattoni czwarty obiekt w ramach kampusu produkcyjnego firmy K-Flex.

Współpraca Panattoni, LCN i K-Flex – globalnego producenta elastycznych materiałów izolacyjnych i akustycznych – trwa blisko 10 lat i objęła 100 tys. mkw. powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Deweloper dostarczył w ramach kampusu K-Flex sześć budynków, z czego cztery zostały sfinansowane przez LCN Capital Partners – inwestora private equity działającego w Ameryce Północnej oraz Europie. Firma kolejny raz interesuje się aktywami dostarczanymi przez Panattoni, a najnowsza transakcja w ramach kampusu K-Flex dotyczy kupna centrum logistycznego o powierzchni 33 000 mkw. W niedawno ukończonym obiekcie K-Flex obsługuje wysyłki na rynki europejskie, azjatyckie i amerykańskie.

– Połączenie wysokiej jakości nieruchomości i potencjału do dalszego rozwoju sprawia, że obiekt jest bardzo atrakcyjny, dlatego zdecydowaliśmy się na kolejną inwestycję w tej lokalizacji. Nasza współpraca z Panattoni w Uniejowie była niezwykle owocna, korzystna dla obu stron i z niecierpliwością czekamy na jej dalsze rozszerzenie w przyszłości – mówi Ward Stocker z LCN Capital Partners.

Marek Foryński, BTS Managing Director, informuje zaś, że przy realizacji obiektów dla K-Flex w Uniejowie, Panattoni szlifowało bardzo wysoki standard, a ostatnio oddane centrum logistyczne to doskonałe podsumowanie dotychczasowej współpracy, upływającej pod znakiem wzajemnego zrozumienia i ogromnego zaufania. – Satysfakcja klienta to wspaniała nagroda za tę realizację, a zainteresowanie i transakcja kupna obiektu przez LCN Capital Partners dodatkowo potwierdza jakość i wartość uniejowskiego centrum logistycznego – mówi Foryński.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane