PCK otrzymał powierzchnię magazynową na Targówku

Peakside Capital Advisors

Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża wprowadził się do przekazanej mu 2,4 tys. mkw. powierzchni magazynowej w City Point Targówek. Obiekt został udostępniony nieodpłatnie na rzecz pomocy dla uchodźców z Ukrainy.

Oddział PCK wprowadził się do magazynu w obiekcie City Point Targówek, który Peakside Capital Advisors i Partners Group przekazali organizacji do użytkowania nieodpłatnie. PCK ma obecnie do dyspozycji 2400 mkw. powierzchni logistycznej. Trwają prace przygotowujące do podwojenia tej powierzchni.

Do magazynu PCK sukcesywnie docierają dary zarówno z Polski, jak i zagranicy. W minionym tygodniu dotarła pomoc od Chorwackiego Czerwonego Krzyża, natomiast 8 kwietnia 2022 r. magazyn odwiedziła chorwacka delegacja składająca się z ministra spraw zagranicznych Chorwacji Gordana Grlića Radmana oraz ambasadora Chorwacji, Tomislava Vidoševića.

– Wsparcie Peakside Capital Advisors i Partners Group dla naszej organizacji jest nieocenione. Dzięki udostępnionej powierzchni magazynowej możemy prowadzić długofalową pomoc osobom z Ukrainy przebywającym w Warszawie oraz planować transporty humanitarne do Ukrainy – powiedziała Honorata Krzywoń dyrektor Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK w Warszawie.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane