Pneuhage Serwis Opon otworzy magazyn w Poznaniu

MLP Group

Europejski dystrybutor opon i felg otrzyma ok. 6 tys. mkw. przestrzeni magazynowej w centrum logistycznym MLP Poznań. Z tego na cele magazynowe przeznaczonych będzie ok. 5,7 tys. mkw., a część biurowo-socjalną stanowić będzie ok. 225 mkw. Przekazanie gotowego obiektu planowane jest na styczeń 2021 r.

Pneuhage Serwis Opon to niezależny specjalista w dziedzinie ogumienia, z centralą i działem dystrybucji hurtowej w Poznaniu oraz siecią Pneuhage Partner System zrzeszającej profesjonalne warsztaty w całej Polsce. Grupa specjalizuje się w sprzedaży ogumienia, felg stalowych i aluminiowych oraz profesjonalnym doradztwie dla klientów flotowych. Spółka dystrybuuje opony renomowanych marek: Bridgestone, Continental, Dunlop, Falken, Firestone, Fulda, Goodyear, Hankook, Michelin, Pirelli, Riken, Tracmax, Uniroyal, Westlake oraz markę własną opon i felg aluminiowych Platin.

– Wybierając przestrzeń magazynową, od początku zależało nam, aby była zlokalizowana w sąsiedztwie Poznania. To zapewnia nam sprawną komunikację z naszą centralą, a także gwarantuje optymalne połączenie z innymi regionami Polski, co jest kluczowe ze względu na dystrybucję, którą prowadzimy. Magazyn realizowany przez MLP będzie też w pełni dostosowany do wymagań naszego biznesu”, tłumaczy Marcin Wawrzyniak członek zarządu Pneuhage Serwis Opon.

Firma oponiarska była reprezentowane w rozmowach z deweloperem przez JLL.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane