Pod Warszawą powstanie nowe centrum logistyczne

Panattoni Europe

Panattoni zrealizuje kolejne centrum dystrybucyjne w regionie Warszawy. Park Konotopa III o planowanej powierzchni blisko 60 tys. mkw., powstanie tuż przy samym węźle łączącym Autostradę A2 z drogą ekspresową S8. Inwestycja będzie realizowana w kilku etapach, a najemcy będą mogli zajął powierzchnię we wrześniu 2020.

W lutym br. wystartuje budowa Panattoni Park Konotopa III, centrum dystrybucyjnego o planowanej powierzchni blisko 60 tys. mkw. W ramach inwestycji powstaną dwa budynki – po 20 575 i 37 558 mkw. Każdy będzie dostosowany do logistyki, jak i lekkiej produkcji.

– Szczególnym atutem parku jest jego lokalizacja – przedmieścia Warszawy (zaledwie 13 km od centrum stolicy i 20 km od lotniska Chopina), a także bezpośrednie sąsiedztwo węzła Konotopa. To tu autostrada A2 przechodzi w ekspresową obwodnicę Warszawy – drogi S8 i S2. Warunki lokalizacyjne docenił jeden z wiodących operatorów logistycznych w Polsce wynajmując 14 300 mkw. – informuje Marek Dobrzycki, dyrektor zarządzający w Panattoni Europe.

Warszawa i okolice stolicy są najczęściej wybieranymi lokalizacjami przez najemców. W okolicach Warszawy deweloper wybudował już ponad 1 mln mkw. z czego 160 tys. mkw. w granicach miasta.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane