Pod Wrocławiem powstanie magazyn Media Expert

SEGRO

Sieć elektromarketów Media Expert wynajęła 2000 mkw. powierzchni magazynowej oraz 150 mkw. powierzchni biurowej w SEGRO Industrial Park Wrocław. Najemcę reprezentowała w rozmowach z deweloperem firma doradcza Cresa.

Media Expert to sieć elektromarketów, obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma poszukiwała niedużego obiektu z dużą liczbą doków rozładunkowych we wschodniej części Wrocławia, który miał pełnić rolę magazynu przeładunkowego dla transportu z centrum dystrybucyjnego w Łodzi.

– Wrocław jest strategiczną lokalizacją dla sieci Media Expert. Firma koncentruje się obecnie na optymalizacji łańcucha dostaw dla ponad 470 elektromarketów na terenie całego kraju oraz rozwoju internetowego kanału sprzedaży – mówi Marcin Łukoszko, starszy doradca ds. projektów BTS/BTO w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Cresa Polska.

SEGRO Industrial Park Wrocław zlokalizowany jest w północno-wschodniej części Wrocławia, 12 km od jego centrum. Docelowa wielkość obiektu to ok. 40.000 mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane