Polpack Zeus wprowadza się do City Logistics Warsaw VII

Magazyn widziany z chodnika.
Panattoni

Deweloper Panattoni poinformował o wynajęciu ponad 5200 mkw. powierzchni w kompleksie City Logistics Warsaw VII, firmie Polpack Zeus, specjalizującej się w produkcji oraz dystrybucji maszyn do pakowania.

Polpack Zeus, będący częścią irlandzkiej grupy Zeus, zdecydował się na wynajęcie powierzchni w City Logistics Warsaw VII ze względu na jej dogodne położenie w pobliżu centrum miasta oraz łatwy dostęp do głównych tras komunikacyjnych.

– Ta lokalizacja wspiera nasze plany rozwoju jako dostawcy i producenta maszyn oraz materiałów opakowaniowych dla branż food, industrial czy rolniczej. Nowy obiekt pozwoli nam nie tylko optymalizować logistykę, ale również zwiększyć produkcję maszyn pakujących. Do tego znajduje się niedaleko dotychczasowej siedziby firmy, przez co czas dojazdu pracowników nie zmieni się znacząco – wyjaśnia Kamil Woliński, country manager w Polpack Zeus.

W ramach nowej powierzchni w Warszawie firma skonsoliduje różne działy – będzie prowadzić centralny magazyn, dział produkcji owijarek do palet oraz serwis, a także biuro (blisko 500 mkw. na dwóch poziomach) i showroom. Start działalności w nowym miejscu zaplanowano na styczeń 2025 roku. Stanie się ono także głównym hubem logistycznym grupy Zeus w tej części Europy.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane