Pool paletowy PAKi Logistics wchodzi na polski rynek

Pixabay

Dostawca usług open pooling – niemiecki PAKi Logistics otworzył swoją piątą międzynarodową lokalizację – w Warszawie. Firma zamierza świadczyć usługi wynajmu palet dla sieci handlowych, producentów i firm transportowych.

Polski oddział PAKi korzysta z biura w Spaces/Regus w stołecznym Platinium Business Center. W oddziale pracuje na razie kilka osób, które zajmują się obsługa klienta i sprzedażą. Do końca 2023 r. biuro powiększy się o kolejnych kilka osób.

– To wielki kamień milowy dla naszej rozwijającej się sieci w całej Europie. Dzięki naszej nowej lokalizacji w Warszawie, podobnie jak wcześniej w tym roku w Eindhoven (Nidelrandy) i Essen (Niemcy), chcemy zapewnić firmom z branży przemysłowej, handlu detalicznego i logistyki optymalne wsparcie – informuje Dariusz Wiśniewski, dyrektor sprzedaży na Europę Północną/Benelux/Europę Środkowo-Wschodnią oraz Włochy w PAKi Logistics.

PAKi Logistics realizuje ekspansję zagraniczną od 2019 r., od otwarcia pierwszego europejskiego oddziału w Tuluzie we Francji. Tamtejszy oddział zatrudnia 25 pracowników, którzy organizują pooling palet dla klientów francuskich, hiszpańskich i portugalskich. Drugie biuro firmy pojawiło się w Holandii, a na początku 2023 r. w Essen. W drugiej połowie 2023 r. PAKi planuje otwarcie następnego biura – we Włoszech.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane