Producent lodu wynajął halę w Brwinowie

MLP Group

Spółka Pure Ice – największy polski producent i dystrybutor kostek lodu do celów spożywczych wprowadzi się do kompleksu logistycznego MLP Pruszków II, gdzie wynajęła ponad 3,5 tys. mkw. przestrzeni magazynowo-produkcyjnej oraz biurowej.

Realizacja inwestycji ruszy w pierwszej połowie grudnia, a przekazanie gotowego obiektu zaplanowane jest na czerwiec 2021 r. Hala zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb Pure Ice.

Spółka Pure Ice rozpoczęła działalność pod koniec 2010 roku. Oferowany przez nią lód w kostkach wytwarzany jest z wody uzyskiwanej w procesie wieloetapowej filtracji z zachowaniem standardu zarządzania bezpieczeństwem żywności IFS Food na poziomie wyższym, corocznie zatwierdzanym przez jednostkę certyfikującą TŰV Rheinland. Charakterystyczną cechą wyróżniającą Pure Ice jest stały rozwój oraz innowacyjność wdrażanych technologii produkcji i magazynowania.

Projekt MLP Pruszków II to centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Jest to największy kompleks w regionie, którego docelowa powierzchnia najmu to 309 tys. mkw., z tego blisko 200 tys. mkw. jest już oddane do użytku.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane