Raben obsługuje magazyn Makro w Adamowie

Raben Logistics Polska

W czerwcu ruszyły pierwsze operacje w magazynie centralnym Makro w Panattoni Park A2, obsługiwanym przez Raben Logistics Polska. Firma zapowiada uruchomienie kolejnych obiektów dla klientów – w Rudzie Śląskiej i Sosnowcu.

Grupa Raben kontynuuje inwestycje infrastrukturalne pomimo epidemii koronawirusa. Jeszcze w 2019 r. powstał jej nowy oddział w Zielonej Górze. W obiekcie o powierzchni ok. 4900 mkw. świadczone są usługi transportowe i przeładunkowe. Planowane uroczyste otwarcie dla klientów w 2020 r. nie odbyło się z powodu pandemii. Oddział jednak pracuje.

W kwietniu 2020 r., również bez oficjalnego otwarcia, Raben przeniósł oddział w Olsztynie do nowej lokalizacji (widoczna na zdjęciu). Operacje prowadzone są teraz w magazynie cross-dockowym (3 tys. mkw.) przy ulicy Lubelskiej.

W czerwcu ruszyły także pierwsze operacje w magazynie w Adamowie, gdzie w Panattoni Park A2 Raben prowadzi m.in. magazyn centralny dla Makro.

Grupa zapowiada uruchomienie nowych obiektów w województwie śląskim: w Prologis Park Ruda Śląska otwarty będzie magazyn dla produktów spożywczych, a kolejny magazyn powstaje w Sosnowcu.

Podobne wiadomości
Komentarze (2)
  1. Makro -Raben Adamow porażka omijać jak sie da 5 godz oczekiwania po rozładunku na dokumenty. To po prostu kpiny. Kto mi zapłaci za ten przestuj samochodu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane