Raben obsłuży polski magazyn niemieckiego Kärchera

Uroczyste otwarciu magazynu Raben w Chlebni
Raben Logistics Polska

Firma Raben Logistics Polska uruchomiła dla niemieckiego dostawcy urządzeń myjących Kärcher magazyn w Chlebni (woj. mazowieckie, powiat grodziski). Obiekt ma powierzchnię 8 tys. mkw.

Firma Kärcher rozpoczęła współpracę z Raben Logistics Polska w roku 2022. Raben zajmuje się głównie transportem wyrobów klienta w kierunku Litwy, Łotwy i Estonii oraz transportem po Polsce. Wraz z uruchomieniem magazynu zajmie się też składowaniem towarów i usługami pokrewnymi.

Otwarcie magazynu w Chlebni

W symbolicznym przecięciu wstęgi w otwartym 20 września 2023 r. magazynie w Chlebni wzięli udział m.in.: Ewald Raben, prezes Grupy Raben, Dieter Grajer członek zarządu i dyrektor operacyjny spółki Alfred Kärcher SE oraz Lilia Sedlar, prezes Kärcher na region Europy Wschodniej.

Dzięki Raben mamy po swojej stronie niezawodnego partnera logistycznego, który dostosowuje usługi dokładnie do naszych potrzeb – powiedział Dieter Grajer. – Ponadto łączy nas świadomość odpowiedzialności społecznej, wartości i skupienie na ochronie klimatu i środowiska. To sprawia, że nasze partnerstwo jest szczególnie cenne i wykracza poza logistykę – dodał szef Kärchera.

560 tys. powierzchni magazynowej Raben

Ewald Raben, prezes Grupy Raben, cytowany w komunikacie spółki przypomniał, że firmie towarzyszy hasło “Your partner in logistics”, które jest obietnicą składaną klientom. – Mamy nadzieję, że podobnie będzie także w przypadku firmy Kärcher – twierdzi Ewald Raben i dodaje, że obie firmy łączą wspólne wartości (obie spółki są firmami rodzinnymi) i zielone podejście do biznesu.

Raben Logistics Polska dysponuje w sumie ok. 560 tys. mkw. powierzchni magazynowej.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane