Raben oferuje przewozy z Warszawy do krajów bałtyckich

Raben Logistics Polska

Spółka Raben Logistics Polska rozpoczęła operacje w nowym oddziale w stolicy, w dzielnicy Białołęka. Oddano tam do użytku magazyn przeładunkowy o powierzchni 7500 mkw. Jednocześnie firma uruchomiła tzw. wahadła międzynarodowe, czyli samochody z przesyłkami do krajów bałtyckich i Finlandii.

– Dzięki nowej lokalizacji możemy nie tylko sprawnie dostarczać przesyłki w obrębie miasta, czy obsługiwanego regionu. Nowy punkt na mapie naszych lokalizacji to także kolejny krok w rozwoju firmy, zarówno w zakresie dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej – informuje Jolanta Sawińska, dyrektor regionu w Raben Logistics Polska.

W nowym magazynie zastosowano m.in. świetliki zapewniające dostęp do światła dziennego i czy oświetlenie LED – sterowane czujnikami ruchu. Obiekt jest wyposażony w 71 ramp przeładunkowych oraz w wózki widłowe z bateriami Li-lon (litowo-jonowymi).

Zatrudnienie w stołecznym oddziale znalazło ok. 250 osób.

Grupa Raben posiada ponad 160 własnych oddziałów w 15 krajach Europy (Polska, Niemcy, Holandia, Czechy, Słowacja, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Włochy oraz Austria).

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane