Rhenus Office Systems wynajął magazyn w Nadarzynie

Firma Rhenus Office Systems świadczy usługi zarządzania dokumentacją. W SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn funkcjonuje jej magazyn dokumentów papierowych o powierzchni 10,2 tys. mkw. W związku z rozwojem działalności przedsiębiorstwo zdecydowało się wynająć drugi magazyn w tym samym kompleksie – w nowo wybudowanej hali. Nowa nieruchomość ma powierzchnię 8,5 tys. mkw.

Rhenus Office Systems Poland świadczy usługi z zakresu optymalizacji procesów biznesowych i kompleksowego zarządzania dokumentacją elektroniczną oraz papierową, obejmujące jej archiwizację, przechowywanie, digitalizacje oraz bezpieczne niszczenie. Spółka rozszerzyła swoją obecność w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. W nowym budynku na przestrzeń magazynową firma przeznaczyła 8100 mwk., natomiast powierzchnie biurowe zajmują ok 400 mkw. Budynek jest wyposażony w oświetlenie LED i sterowane systemem DALI. W duchu dbania o well-being pracowników powstała siłownia zewnętrzna.

– Obiekt dostosowaliśmy do specyfiki działalności klienta, który zajmuje się procesami związanymi z przechowywaniem dokumentów i przetwarzaniem danych. W celu zapewnienia szczególnego bezpieczeństwa przechowywanych w nim dokumentów papierowych budynek posiada wyższą odporność ogniową. Ponadto, na potrzeby klienta projekt ma niestandardową wysokość 12 metrów netto – mówi Bartosz Michalski, dyrektor dewelopmentu w SEGRO.

SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn znajduje się w Nadarzynie, 15 kilometrów od Warszawy.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane