Seifert obsłuży centrum logistyczne Daimler Truck

SEGRO

Spółka Seifert Polska wygrała przetarg na obsługę centrum logistycznego w Polsce dla jednego z największych światowych producentów pojazdów użytkowych klasy premium: Daimler Truck. Obiekt o powierzchni 6900 mkw. powstanie w SEGRO Logistics Park Stryków.

SEGRO Logistics Park Stryków to kolejna lokalizacja, w której Seifert oraz Deimler Truck będą zacieśniać współpracę. Seifert Polska należy do Seifert Logistics Group, niemieckiego operatora logistycznego o międzynarodowym zasięgu, z 45 lokalizacjami w Europie. Centra Seifert Logistics są tam, gdzie rozwija się automotive. Również w Polsce: na Górnym Śląsku w Bielsku-Białej i w Mysłowicach oraz na Dolnym Śląsku w Jaworze, gdzie od 2019 r. Seifert realizuje obsługę logistyczną fabryki silników i baterii. Pozostałe centra Seifert Polska zlokalizowane są w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i w Ostrołęce.

– Z koncernem motoryzacyjnym Mercedes-Benz Group współpracujemy w Polsce już od kilku lat – komentuje Aleksandra Wacławczyk, Head of Tender Management Seifert Polska w obszarze logistyki. – Dla Daimler Truck AG szukaliśmy przestrzeni logistycznej, która zapewni bardzo sprawny proces przepływu części zamiennych dla 40 punktów serwisowych sieci Mercedes-Benz Trucks na terenie Polski, w tym ich transport w zakresie kompleksowej obsługi zindywidualizowanych zamówień. Umowa, którą zawarliśmy z SEGRO jest zwieńczeniem naszych poszukiwań – dodaje.

W negocjacjach między wynajmującym oraz deweloperem uczestniczyła firma AXI IMMO.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane