Transmec otwiera drugi magazyn w Polsce

SEGRO

Firma Transmec Poland wkrótce rozpocznie działalność na 2500 mkw. powierzchni magazynowej w SEGRO Logistics Park Gliwice. W transakcji między najemcą i SEGRO, pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Transmec Poland, jest częścią Transmec Group – firmy transportowo-logistycznej prowadzącej działalność w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Specjalizacją Transmec Group jest transport międzynarodowy drobnicowy częściowy i całopojazdowy, dystrybucja krajowa, logistyka i magazynowanie. Firmę wyróżniają lata doświadczenia w pracy z takimi branżami jak automotive, high tech, fashion, meblarską czy FMCG. Grupa zatrudnia 1050 pracowników w 40 biurach w 14 krajach świata, oferując tradycyjny tabor logistyczny, intermodalny oraz pociągi.

Magazyn w Gliwicach będzie drugim obiektem Transmec w naszym kraju. Pierwszy funkcjonuje w Tychach.
Z nowego magazynu, w  którym docelowo będzie pracował czternastoosobowy zespół, firma planuje dystrybucję na teren całej Europy oraz kompleksową obsługę magazynową w warunkach wysokiego składowania, na co pozwala standard nowej lokalizacji.

– Decyzja o podjęciu działalności z magazynu znajdującego się na terenie SEGRO Logistics Park Gliwice była podyktowana nie tylko dogodną lokalizacją z dostępem do bardzo dobrej infrastruktury, ale również świetną jakością usług świadczonych przed dewelopera – mówi Sylwia Maciejewska, general director Transmec Poland.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane