TVM Transport & Logistics wynajął magazyn we Wrocławiu

Hala magazynowa
SEGRO

Firma TVM Transport & Logistics, specjalizująca się w transporcie drobnicowym wynajęła magazyn we Wrocławiu. Obiekt znajduje się w centrum logistycznym SEGRO Park Wrocław, Targowa i będzie wykorzystywany przez TVM do obsługi samochodów dostawczych oraz ciężarowych. To już ósmy punkt przeładunkowy przewoźnika w Europie.

TVM prowadzi działalność transportową na rynkach Europy Środkowej od ponad 11 lat. Magazyn w SEGRO Park Wrocław, Targowa  zwiększy potencjał i szybkość obsługi realizowanych przez operatora zleceń.

– Rozwój infrastruktury przeładunkowej to jeden z elementów strategii biznesowej naszej firmy. Lokalizacja magazynu jest dla nas istotna, ponieważ na co dzień w okolicach Wrocławia obsługujemy wiele zleceń transportowych. Nowy punkt rozwija sieć stałych linii transportowych, co usprawnia przepływ ładunków i udoskonala jakość świadczonych przez nas usług –- mówi Adam Biłka, wiceprezes zarządu TVM Transport & Logistics. – Nowy magazyn skraca ponadto transit time do naszych południowych i zachodnich sąsiadów oraz uelastycznia nasze możliwości ofertowe. Położenie magazynu przybliża nas do stolicy Czech, która jest istotnym obszarem. Dolny Śląsk nasycony jest inwestycjami niemieckich spółek, więc zapotrzebowanie transportowe w kierunku zachodnim również jest znaczące – dodaje Biłka.

Firma TVM korzysta z usług SEGRO od 2022 r., kiedy zdecydowała się wynająć powierzchnię magazynową w SEGRO Park Tychy, Strefowa. Magazyn w SEGRO Park Wrocław, Targowa jest wyposażony w dwanaście ramp oraz jedną bramę zero, co czemu umożliwia swobodne wykonywanie dużej liczby operacji załadunkowo-rozładunkowych.

Flota TVM liczy ok. 500 pojazdów, zarówno dostawczych jak i ciężarowych, które są stale obecne w 19 krajach Europy.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane