Unico Logistics rozwija magazyn pod Wrocławiem

Biuro Inwestycji Kapitałowych

Koreańska firma logistyczna Unico Logistics posiada ok. 4400 mkw. powierzchni magazynowej w pierwszej hali centrum dystrybucyjnego BIK Park Wrocław. Ponieważ deweloper rozpoczął budowę nowej hali w ramach tego samego kompleksu, najemca zdecydował się na wynajęcie w niej kolejnych 11 250 mkw.

BIK Park Wrocław to inwestycja realizowana pod Wrocławiem przez Biuro Inwestycji Kapitałowych. Dzięki nowej gali kompleks powiększy się o 22 500 mkw. powierzchni magazynowej. Oddanie gotowego obiektu do użytkowania planowane jest we wrześniu 2022 r.

Firma logistyczna Unico Logistics podpisała umowę dotyczącą wynajmu 11 250 mkw. powierzchni w nowej hali. Przestrzenie będą przeznaczone w całości na cele magazynowe. Najemca korzysta już z blisko 4 400 mkw. powierzchni w ramach pierwszej wybudowanej hali w tym podwrocławskim centrum logistycznym. Posiada też 210 mkw. powierzchni biurowej.

Unico Logistics jest koreańskim operatorem logistycznym, działającym na rynku europejskim od 2010 roku. Firma świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej logistyki.

Prace obejmujące rozbudowę BIK Park Wrocław rozpoczęły się wczesną wiosną 2022 roku. Generalnym wykonawcą jest firma Atlas Ward.

BIK S.A. jest polskim deweloperem logistycznym należącym do funduszu inwestycyjnego NREP NSF IV. Działalność BIK nadzoruje Logicenters – platforma logistyczna NREP.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane