Uniq Logistic otworzy magazyn pod Warszawą

MLP Group

Polska firma logistyczna wprowadzi się do parku MLP Pruszków II, w którym zajmie ponad 5,7 tys. mkw. przestrzeni magazynowej oraz biurowej.

W ramach umowy z MLP Group Uniq Logistic otrzyma ok. 5700 mkw. powierzchni, z tego na cele magazynowe przeznaczone będzie ok. 5450 mkw., a resztę ok. 250 mkw. stanowić będzie część biurowo-socjalna. Przekazanie gotowego obiektu zaplanowane jest na początek 3. kwartału 2020 r.

– Do wynajęcia powierzchni magazynowej w okolicach Warszawy przymierzaliśmy się od dłuższego czasu. Zależało nam na rozwiązaniu, które jednocześnie spełni warunki ekonomiczne, operacyjne oraz techniczne i ze wspomnianych względów zdecydowaliśmy się na park MLP Pruszków II. Dogodna lokalizacja jest korzystna zarówno dla naszych pracowników, jak też dotychczasowych klientów. Stwarza naszej firmie możliwość zaistnienia w regionie mazowieckim, pozyskania nowych klientów i nawiązania interesujących relacji biznesowych, do których serdecznie zapraszamy – powiedział Jarosław Płusa, prezes Uniq Logistic.

W zawartej transakcji spółkę wspierał zespół specjalistów z agencji nieruchomości Axi Immo.

Centrum logistyczne MLP Pruszków II zlokalizowane jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Jest to największy kompleks logistyczny w regionie, którego docelowa powierzchnia najmu to 309 tys. mkw., z czego ponad połowa to budynki oddane już do użytku, natomiast w przygotowaniu oraz w trakcie realizacji są hale magazynowe o łącznej przestrzeni ok. 40 tys. mkw.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane