W lipcu 2023 r. zakończy się budowa P3 Wrocław City

Atlas Ward Polska

Inwestycja P3 Wrocław City powstaje w niedalekim sąsiedztwie Portu Lotniczego we Wrocławiu i autostrady A8. Obiekt magazynowy wraz z czterema biurowcami powstaje na działce o powierzchni 4 ha. Generalny wykonawca: Atlas Ward Polska deklaruje zakończenie inwestycji w końcu lipca 2023 r.

Deweloper P3 Logistic Parks inwestuje w kolejne centrum logistyczne w stolicy Dolnego Śląska – P3 Wrocław City. Obiekt budowany przez Atlas Ward Polska powstaje zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Budynek objęty jest certyfikacją BREEAM na poziomie Excellent.

Inwestycja powstaje w niedalekim sąsiedztwie Portu Lotniczego we Wrocławiu i autostrady A8. Będzie to obiekt magazynowy wraz z czterema biurowcami na działce o powierzchni 4 ha. Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na koniec lipca 2023 r.

Generalny wykonawca odpowiedzialny jest także za stworzenie infrastruktury wokół obiektu: dróg wewnętrznych, chodników, placów manewrowych i parkingów. Za realizację instalacji sanitarnych i elektrycznych odpowiada firma Inplag z Grupy Atlas Ward Polska.

To nie pierwsza współpraca Atlas Ward Polska i P3 Logistic Parks. Firmy zrealizowały wspólnie ok. 200 tys. mkw. powierzchni na Śląsku, Mazowszu i w Wielkopolsce.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane