W P3 Piotrków wystartuje InPost Fulfillment

P3

Firma deweloperska P3 podpisała z InPostem umowę najmu na ponad 6 tys. mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w centrum logistycznym P3 Piotrków. W obiekcie będą świadczone usługi operatora dla branży e-commerce – InPost Fulfillment.

Na początku października została zakończona rozbudowa głównej sortowni InPost w P3 Piotrków, dzięki której powierzchnia obiektu powiększyła się o 3 109 mkw. (obecnie wynosi ponad 18,4 tys. mkw). Generalnym wykonawcą rozbudowy obiektu była firma Atlas Ward Polska.

InPost Fulfillment to usługa kompleksowej obsługi procesów magazynowych na potrzeby rynku B2B e-commerce. Przedsiębiorcy będą mogli skorzystać m.in.: z przestrzeni magazynowej InPost zlokalizowanej obok sortowni, co skraca do minimum czas wysyłki.

– Wprowadzając nową usługę chcemy pod jednym dachem zaoferować branży e-commerce nową jakość: od magazynowania przez konfekcjonowanie do błyskawicznej dostawy do Paczkomatu lub przez kuriera – mówi Rafał Brzoska, prezes InPostu.

P3 Piotrków znajduje się w Woli Bykowskiej, w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego, na przecięciu autostrady A1 oraz dróg E75 i E67.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane