Worldwide Logistics otworzy pierwszy magazyn w Polsce

Hillwood Polska

Międzynarodowa firma Worldwide Logistics wynajęła ponad 13 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowo-socjalnej w centrum logistycznym Hillwood Mysłowice. Deweloper poinformował, że cały obiekt jest już zajęty przez najemców.

Worldwide Logistics jest globalnym spedytorem (3PL) działającym w ponad 100 krajach. Firma oferuje zindywidualizowaną logistykę dla klientów m.in. z sektorów: spożywczego, modowego, energii odnawialnej, chemicznego oraz farmaceutycznego. Od 2012 roku Worldwide Logistics zajmuje się obsługą ładunków e-commerce. W parku w Mysłowicach firma wynajęła ponad 13 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowo-socjalnej. Będzie to pierwszy magazyn tego przedsiębiorstwa w Polsce.

Magdalena Ostrowska, leasing manager w Hillwood Polska informuje, że Worldwide Logistics rozpocznie działalność jeszcze w lipcu 2022 r. – Lokalizacja magazynu w aglomeracji śląskiej zapewni najemcy doskonałą bazę do przewozu towarów na rynki krajowe i zagraniczne – mówi Ostrowska.

Hillwood Mysłowice to park logistyczny o powierzchni 24 tys. mkw. powierzchni. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Mikołowskiej, 2,2 km od węzła Mysłowice na autostradzie A4.

Park w Mysłowicach to hala magazynowa wysokiego składowania o wysokości 10 m.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane