Żabka uruchomi magazyny w okolicach Poznania i Łodzi

Panattoni Europe

Właściciel sieci sklepów Żabka wynajął ok. 13,5 tys. mkw. w dwóch centrach logistycznych: Panattoni Park Poznań IV oraz w City Logistics Łódź II. Obiekty zaczną funkcjonować w czerwcu i wrześniu tego roku.

Sieć sklepów typu „convenience” – czyli niewielkich placówek „za rogiem”– przez 21 lat osiągnęła 6 tys. lokali handlowych. Aktualnie w ramach rozwoju logistyki Żabka wynajęła powierzchnie magazynową w Panattoni Park Poznań IV w Komornikach (9 338 mkw.) oraz City Logistics Łódź II (4 179 mkw.). W wielkopolskiej lokalizacji najemca rozpocznie pracę w czerwcu br., a w Polsce centralnej we wrześniu. W podpisaniu umów najmu pośredniczyła firma doradcza Colliers International.

W ramach realizacji inwestycji dla sieci Żabka, Panattoni przygotuje szereg udogodnień, które pozwolą zabezpieczyć produkty dostarczane przez przedsiębiorstwo. W obiektach znajdą się pomieszczenia chłodnicze i mroźnicze, bufory chłodnicze, a także powierzchnie biurowe oraz standardowe magazyny.

W ramach wielkopolskiej inwestycji Panattoni stworzy podziały wewnątrz budynku, dostosowane do działalności najemcy. W łódzkim obiekcie deweloper znajdzie się wiele doków w układzie L.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane