Do floty firmy Drutex dołączyło 10 pojazdów Scania

Scania Polska

Drutex kupił 5 pięć ciągników siodłowych oraz 5 podwozi do transportu stolarki okienno-drzwiowej. Pojazdy zostały dostarczone w ramach kontraktu zawartego po udanych testach jednostek. To pierwsze pojazdy Scania we flocie znanego producenta okien i drzwi.

– Zawarcie kontraktu poprzedziły liczne rozmowy, analizy i testy w ramach programu „Zawsze na czele”. O wyborze Scania zdecydowały rozwiązania techniczne zastosowane w pojazdach oraz niskie spalanie paliwa – twierdzi Janusz Laube, partner biznesowy Scania Polska.

Pojazdy zakupione przez firmę Drutex mają kabiny sypialne Scania S z płaską podłogą oraz wiele udogodnień, jak klimatyzatory postojowe, obracane fotele oraz liczne schowki.

– Zakup pojazdów Scania to kolejna już w tym roku inwestycja Drutex w ramach powiększania naszej floty transportowej, na którą dziś składa się już ponad 300 pojazdów. W tym roku obchodzimy jubileusz 35-lecia istnienia firmy, podstawą naszego działania i sukcesu były zawsze inwestycje i nieustanny rozwój – komentuje Mirosław Landowski, dyrektor ds. transportu Drutex.

Drutex to jeden z wiodących producentów okien, drzwi i rolet w Europie. Produkty firmy są dostarczane do kilkudziesięciu krajów.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane