Eurowag ma nowy koncept stacji paliw dla ciężarówek

Eurowag

Dostawca kart paliwowych Eurowag uruchamia nowy koncept stacji paliw – Eurowag Prime Netwark. Stacje, które zdecydują się na przystąpienie do niego, zostaną specjalnie oznaczone. Kierowcy ciężarówek skorzystają na nich z usług “premium”: niskich cen paliw i innych promocji.

Sieć stacji Eurowag Prime Network oferuje usługi premium dla kierowców zawodowych. Składa się ona z wyselekcjonowanych stacji z dotychczasowej sieci akceptacji, posiadających strategiczne położenie geograficzne dla ruchu tranzytowego, a także będących głównymi hotspotami podłączonymi do Transeuropejskiej Sieci Transportowej, kompleksowo wyposażonymi w zaplecze serwisowe dla samochodów ciężarowych.

Naszym celem jest posiadanie stacji paliw Eurowag Prime w każdym kraju, w którym działa Grupa, gdzie klienci będą mogli oczekiwać ponadstandardowych usług w najlepszych lokalizacjach i zawsze po najbardziej zoptymalizowanych cenach. Stacje te będą wizualnie odróżniać się od innych punktów poboru paliwa i będą opierać się na wysokiej jakości usług – mówi Kim Coppens, manager ds. zakupów energii i operacji w regionie południowym i zachodnim w Eurowag. Dodaje też, że Eurowag Prime to obecnie istnieje 70 stacji benzynowych, w takich krajach jak: Czechy, Słowacja, Polska, Węgry, Rumunia, Hiszpania, Włochy, Francja, kraje Beneluksu, kraje Nordyckie, Bałtyckie, Bałkany, Niemcy i Austria.

Z usług stacji premium skorzystać mogą wszyscy posiadacze karty Eurowag. Nie będzie wymagana rejestracja ani karta członkowska. Wybrani przez Eurowag partnerzy będą musiał wcześniej spełnić określone warunki przejść proces selekcji.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane