Sklepy Żabka wprowadzają usługą „zamów i odbierz”

Żabka Polska

Siedząc w domu można zrobić zakupy w sieci Żabka poprzez aplikację mobilną żappka. Po złożeniu zamówienia trzeba tylko pofatygować się do sklepu i odebrać produkty. Od 6 grudnia Żabka rozszerza testy usługi „zamów i odbierz” na blisko 6800 sklepów sieci.

Według pomysłodawców usługi, „zamów i odbierz” ma wiele zalet, zwłaszcza w obecnej sytuacji epidemiologicznej. Pozwala na skrócenie czasu zakupów i samego pobytu w sklepie. – Sytuacja epidemiologiczna, z którą mierzymy się niemal od początku roku, stała się dla nas dodatkowym bodźcem do przyspieszenia działań w obszarze transformacji cyfrowej. W kwietniu uruchomiliśmy testowo usługę „zamów i odbierz”, umożliwiającą zakupy za pośrednictwem aplikacji żappka, z której korzysta już blisko 4 mln użytkowników – mówi Tomasz Blicharski, wiceprezes ds. finansowych i rozwoju w Żabka Polska. – Obecnie zdecydowaliśmy się rozszerzyć testy na wszystkie blisko 6800 placówek sieci Żabka w Polsce – dodaje.

Żabka zapewnia, że klienci, którzy zdecydują się na zakupy przez aplikację będą mogli liczyć, że otrzymają zamówienie skompletowane z najwyższej jakości produktów – o długich terminach przydatności i odpowiednio, bezpiecznie spakowanych. Zamówienie jest gotowe do obioru już po 15 minutach od momentu jego złożenia, a czas na odebranie zakupów to 2 godziny od chwili otrzymania informacji o jego gotowości.

Status zamówienia na bieżąco można śledzić w aplikacji żappka. Gotowe produkty, spakowane w torbę, można odebrać w wybranym przez siebie sklepie bez kolejki. Płatność realizowana jest na miejscu w sklepie.

Testy usługi rozpoczęły się w kwietniu tego roku w 20 sklepach w Warszawie, a następnie były rozszerzane o nowe lokalizacje w kolejnych miastach.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane