Używane ciągniki i naczepy Girteki w portalu aukcyjnym

Zrzut ekranu serwisu aukcyjnego z ciężarówkami
Portal TSL

Litewska Grupa Girteka, w ramach swojej spółki Class Trucks, uruchomiła portal aukcyjny TrucksMerchant.com. Służy on sprzedaży używanych samochodów ciężarowych i naczep. Udział w aukcjach mogą brać zarówno firmy transportowe i logistyczne jak i pośrednicy w sprzedaży aut.

Na platformie dostępne używane samochody ciężarowe i naczepy – zarówno gotowe do sprzedaży, jak i przeznaczone do naprawy. Według Girteki, używany tabor samochody to okazja dla małych i średnich firm, które chcą szybko pozyskać pojazdy za niewielkie pieniądze.

Dzięki naszej platformie aukcyjnej klienci mogą zakupić używane samochody ciężarowe i naczepy, które umożliwiają im szybką reakcję na potrzeby rynku. Platforma pomaga efektywnie zarządzać zasobami, oszczędzając czas i pieniądze – twierdzi Vytenis Norušis z Class Trucks.

W Trucks Merchant dostępne są używane auta ciężarowe takich marek jak Volvo, Mercedes, MAN i DAF a w przypadku naczep: Schmitz Cargobull lub Krone. Dla każdego pojazdu udostępniania jest historia, dokumentacja serwisowa, zdjęcia wnętrza i nadwozia w dużej rozdzielczości, dane z systemu GPS oraz informacje dotyczące wcześniejszego użytkowania. Oferty obejmują różne modele pojazdów, wcześniej należących do jednego właściciela, utrzymywanych i regularnie serwisowanych.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane